14 Pro 2013

Molitvene nakaneŽivot svakodnevno donosi teške životne situacije, bolesti, gubitke bliskih nam osoba, kušnje... Pozvani smo jedni druge podupirati svojim molitvama. A molitva može promijeniti svijet, jer: "tko ište, prima; i tko traži, nalazi; i onomu koji kuca otvorit će se". Pozivamo vas da se u svojim molitvama sjetite svih onih koji se ovdje preporučuju u naše zajedničke molitve. Svoju molitvenu nakanu koju želite podijeliti na ovoj stranici sa svim članovima ove molitvene obitelji, pošaljite nam na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Biblija     Bosna Srebrena     Franjevačka teologija     Novicijat Bosne Srebrene     Vrhbosanska nadbiskupija     Bitno

Kontakt

Vrhbosanska nadbiskupija
Rkt. župni ured "Sv. Josip"
76296 Gornja Dubica
Bosna i Hercegovina

tel/fax: +38731/765-117
e-mail: zupagornjadubica@gmail.com 

 

Primajte obavijesti

Upišite e-mail kako biste primali zadnje vijesti objavljenje na ovoj stranici.