17 Srp 2016
 20160712 181158  

GRIJANJE ZA CRKVU

Klikom na sliku možete vidjeti galeriju

Ovih srpanjskih dana konačno smo započeli sa radovima uvođenja grijanja za župnu crkvu. Radove izvodi firma Proming iz Žepča. Ovim putem pozivamo sve da nam pomognu svojim novačnim prilozima. Kako vidite na slikama, najprije smo morali sve izvaditi i onda napuniti rupu sa 2 kamiona šljunka jer je nisko i podzemne vode nam dolaze. Onda ćemo to izbetonirati i početi montažu peći, jednu za kuću drugu za župnu crkvu. Mir vama!

 

Biblija     Bosna Srebrena     Franjevačka teologija     Novicijat Bosne Srebrene     Vrhbosanska nadbiskupija     Bitno

Kontakt

Vrhbosanska nadbiskupija
Rkt. župni ured "Sv. Josip"
76296 Gornja Dubica
Bosna i Hercegovina

tel/fax: +38731/765-117
e-mail: zupagornjadubica@gmail.com 

 

Primajte obavijesti

Upišite e-mail kako biste primali zadnje vijesti objavljenje na ovoj stranici.