22 Lip 2016

TIJELOVSKA PROCESIJA KROZ SELO 2016

 DSC 0470Copy

 TIJELOVSKA PROCESIJA KROZ SELO 2016

Klikom na sliku pogledajte

cijelu fotogaleriju


TIJELOVSKA PROCESIJA KROZ SELO

Na Tijelovo, svetkovinu Presvetog Tijela i Krvi Kristove, u četvrtak 26. svibnja svečano euharistijsko slavlje, u župnoj crkvi svetog Josipa, u Gornjoj Dubici, s početkom u 11 sati predvodio je župnik fra Velimir i koncelebraciji sa župnim vikarom fra Blaženom. Prije mise slijedila euharistijska procesija s Presvetim od Križa, dakle od restorana Ex pa sve do župne crkve. "Sudjelovanjem u misnom slavlju i procesiji iskazujemo živu vjeru u Isusa Krista koji je Kruh života nazočan u presvetoj euharistiji. Procesija je dostojanstveni i pobožni javni iskaz vjere i zajedništva Crkve Božje. Pozivam sve da svjedočki iskažemo ljubav prema Kristu u otajstvu euharistije" poručio je fra Velimiru svom promišljanju. Mir vama! 

Biblija     Bosna Srebrena     Franjevačka teologija     Novicijat Bosne Srebrene     Vrhbosanska nadbiskupija     Bitno

Kontakt

Vrhbosanska nadbiskupija
Rkt. župni ured "Sv. Josip"
76296 Gornja Dubica
Bosna i Hercegovina

tel/fax: +38731/765-117
e-mail: zupagornjadubica@gmail.com 

 

Primajte obavijesti

Upišite e-mail kako biste primali zadnje vijesti objavljenje na ovoj stranici.