19 Svi 2016

SLAVLJE SVETE KRIZME U GORNJOJ DUBICI 10.04.2016

 FVK 7951

 SLAVLJE SVETE KRIZME U GORNJOJ DUBICI 2016

Klikom na sliku pogledajte

cijelu fotogaleriju

 

SLAVLJE SVETE KRIZME U GORNJOJ DUBICI

Ovo je dan što ga učini Gospodin... Bio je ovo dan velikog duhovnog događaja za cijelu našu Župu sv. Josipa, zraučnika  BDM, jer u nedjelju 10. travnja  pod pučkom misom u 11,00 sati, 28 djevojaka i mladića naše Župe primilo je sakramenat odraslih, sakramenat sv. Krizme. Sv. misu u 11:00 sati predvodio je i preko mise podijelio je sakramenat sv. Krizme vojni biskup Tomo Vukšić. U propovijedi o. biskup je pozvao mlade da svojim svjedočenjem vjere budu prepoznatljivi, kako u krugu svoje obitelji tako i u svojoj župnoj zajednici, u školi, na ulici te je pozvao sve prisutne  da svojim molitvama i dobrim primjerom podržimo naše mlade na njihovu putu odgovornog življenja kršćanskog poziva. Na kraju misnog slavlja župnik fra Velimir Bavrka zahvalio je svima koji su na bilo koji način doprinijeli u organizaciji ovog velikog duhovnog događaja naše Župe sv. Josipa. Poslije zahvale čestitao je krizmanicima, kumovima i roditeljima te pozvao krizmanike da ne zaborave da ih Isus Krist svake nedjelje, kao i do sada čeka i poziva na party ljubavi u 11:00 sati na sv. Misu. Biskupu Tomi župa je darovala ručno rađeni ručnik te košaru u kojoj se moglo naći svega. Nakon misnog slavlja krizmanici su otišli svojim domovima na agape. Mir vama!

Biblija     Bosna Srebrena     Franjevačka teologija     Novicijat Bosne Srebrene     Vrhbosanska nadbiskupija     Bitno

Kontakt

Vrhbosanska nadbiskupija
Rkt. župni ured "Sv. Josip"
76296 Gornja Dubica
Bosna i Hercegovina

tel/fax: +38731/765-117
e-mail: zupagornjadubica@gmail.com 

 

Primajte obavijesti

Upišite e-mail kako biste primali zadnje vijesti objavljenje na ovoj stranici.